Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy ma zaszczyt zaprosić na I Ogólnopolską Konferencję Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple, organizowaną pod patronatem honorowym Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wydarzenie ma na celu upamiętnienie i upowszechnienie dorobku naukowego Profesor Elżbiety Traple z obszaru prawa autorskiego. Pierwsza edycja konferencji przebiegnie wokół tematu zarządzania umowami w obrocie prawami własności intelektualnej.

W ramach przygotowań do konferencji zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych. Więcej informacji w załączonym regulaminie konkursu.

Konferencja odbędzie się w 29 września 2022 r. w Centrum dydaktycznym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ul. Krupniczej 33a w Krakowie. Udział jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja online pod linkiem.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem marketing@traple.pl

Do pobrania:

Regulamin I edycji Konkursu TKPiW im. Profesor Elżbiety Traple na najlepszą pracę magisterską i doktorską

Formularz zgłoszenia

Zaproszenie_I Ogólnopolska Konferencja Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple