Już w poniedziałek 16 sierpnia ruszą zapisy na zajęcia Szkoły Letniej UO. Zapisać można się poprzez uzupełnienie formularza online – do każdych zajęć stworzono odrębną listę. Stąd w celu skorzystania z szerszej oferty należy wypełnić odpowiednie formularze.
Poniższy załącznik zawiera linki do poszczególnych formularzy.
Uwaga! Liczba miejsc na każdych zajęciach jest ograniczona. W razie przekroczenia limitu na adres mailowy podany w zgłoszeniu zostanie wysłana odpowiednia wiadomość.
Certyfikaty dla Uczestników Szkoły Letniej UO wydawane będą na wniosek osoby zainteresowanej skierowany na adres kpluta@uni.opole.pl. Skan zostanie przesłany na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Certyfikaty będzie można odebrać w Sekretariacie Szkoły Doktorskiej UO po 20 września 2021 r. (budynek WPiA, IV piętro, p. 5.3/5.4).
Więcej informacji na stronie:
Nie zapomnij zabrać ze sobą maseczki!
Do zobaczenia wkrótce!szkoła – link do zapisów