Szanowni Państwo,
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Unii Europejskiej skierowany do studentów uczelni wyższych na kierunkach: prawo, administracja, stosunki międzynarodowe oraz europeistyka.

Konkurs organizowany jest z okazji przypadającej w 2021 roku 70. rocznicy podpisania traktatu paryskiego ustanawiającego Europejską Wspólnotę Węgla i Stali oraz 20. rocznicy podpisania Traktatu z Nicei. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu funkcjonowania Unii Europejskiej, w szczególności prawa europejskiego.

Organizatorem Konkursu jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
Zainteresowani studenci mogą rejestrować się za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/3pGQrqn od 01. lutego do 15. marca 2021 roku.
Bardzo proszę o wyłonienie i przesłanie mailem informacji nt. koordynatora konkursu z ramienia Państwa uczelni (imię i nazwisko, stanowisko, mail, telefon).

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.europedirect-gdansk.morena.org.pl

Nagrodą główną jest wyjazd do Brukseli ufundowany przez Janusza Lewandowskiego – Posła do Parlamentu Europejskiego. Za zajęcie II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Do pobrania:

HARMONOGRAM