Drodzy Studenci!

Tak jak zapowiadaliśmy #idzienowe!

Rada Studencka stworzyła projekt specjalnie z myślą o studentach naszego Wydziału.

Wiemy, że szukacie praktycznych informacji dotyczących Waszych kierunków, chcecie dowiedzieć się czegoś więcej i często jest to szukanie informacji w niekoniecznie sprawdzonych źródłach.

Wiemy, że do tej pory większość inicjatyw była skierowana do studentów prawa oraz studentów dziennych.

Ujawniamy więc tajemnice – nowość to nasz projekt #learnmore, który będzie cyklem webinariów z praktykami i naukowcami, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.

Przede wszystkim cykl został podzielony na 4 bloki. Oznacza to, że zaplanowaliśmy ciekawe spotkania dla KAŻDEGO kierunku!

Aplikacje na prawie, służby na BW, rynek i biznes po OB, e-administracja? Wszystko to i dużo dużo więcej!

Dodatkowo będziemy starali się zaplanować kilka spotkań w weekend z myślą o studentach niestacjonarnych, a być może uda nam się nawet nagrać spotkania.

Wszystkie webinary będą certyfikowane!

Certyfikaty będą czekały na Was na Wydziale, gdy sytuacja w kraju się poprawi, wyznaczymy dyżury do ich odbioru.

Mamy nadzieję, że chcecie się z nami #learnmore!