20 stycznia w warszawskiej siedzibie kancelarii  -Partnera Głównego ELSA Poland odbył się finał I Ogólnopolskiego Konkursu z prawa gospodarczego.

Spośród 22 przesłanych prac sąd konkursowy wyłonił 6 najlepszych opinii prawnych, których autorzy przeszli do finału i wzięli udział w rozmowach z klientem.

I miejsce zajęli: Adrian Latusek i Dariusz Piechaczek z Uniwersytet Opolski, II miejsce: Jakub Bogucki i Maksymilian Kaszubowski z , a III miejsce przypadło Annie Dąbkowskiej i Beata Skrzyńska z Uniwersytet Warszawski

Serdecznie gratululejmy wszystkim laureatom i finalistom – Wasze wiedza merytoryczna, jak i umiejętności miękkie są na bardzo wysokim poziomie!

Wielkie podziękowania składamy na ręce mec.  z kancelarii Flow Law oraz członkiń jury:
– mec. Aleksandra Dalecka z kancelarii CMS
– mec. Barbara Kowalska-Czarnota z ramienia Naczelna Rada Adwokacka
– Barbara Sapiołko z kancelarii CMS

Konkurs nie odbyłby się gdyby nie ogromne zaangażowanie Małgorzata Popiel, która czuwała nad jego przebiegiem ze strony Partnera Głównego konkursu – kancelarii CMS.

Last but not least – dziękujemy naszej koleżance Gabriela Hajduk, która była koordynatorką główną całego przedsięwzięcia!

#ELSAPoland #ELSA #konkurs #prawo #law #prawogospodarcze #studenci #skills #umiejetnosci #CMS #CMSPoland