W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Radców Prawnych Hryniów, Łebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa poszukuje do współpracy: STUDENTA PRAWA Miejsce pracy: Opole

Oczekiwania

▪ dobra znajomość Word, dobra znajomość Excel

▪ dokładność, dbałość o szczegóły, precyzja

▪ umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

▪ znajomość języka angielskiego

▪ dobra organizacja pracy

▪ chęć nauki i rozwoju

▪ dyspozycyjność

▪ umiejętność pracy pod presją

 

Zadania:

▪ prowadzenie repetytorium, terminarza

▪ kontakt z sądami, prokuraturami i urzędami

▪ analiza i archiwizacja korespondencji elektronicznej

▪ edycja, wydruk i wysyłka dokumentów prawnych

▪ prowadzenie akt spraw

▪ aktualizacja danych Klientów w bazie kontaktów

▪ aktywna, bieżąca współpraca z prawnikami

▪ przepisywanie i korekta tekstów

 

Prosimy by CV zawierało informacje istotne ze względu na oczekiwania Kancelarii oraz klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenia niespełniające powyższych wymagań nie będą rozpatrywane. CV prosimy przesyłać na adres mailowy Kancelarii: kancelaria [at] hryniowlebek.pl.

 

Informujemy, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Hryniów, Łebek i Partnerzy w Opolu. Możesz się z nami skontaktować listownie pod adresem: ul. Ozimska 18/4, 45-057 Opole lub przez maila: kancelaria [at] hryniowlebek.pl.

2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Administratora.

3. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacji oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych (w przypadku wyrażenia stosownej zgody).

4. Twoje dane będą przetwarzane na czas prowadzenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych), a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

5. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych.

6. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym wobec Administratora w zakresie danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kancelaria zastrzega, że skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami.