Ogłoszenie Dziekana Wydziału Prawa i Administracji w sprawie organizacji Praktyki Zawodowej na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w roku akademickim 2020/2021

1. Praktyka studencka realizowana jest w oparciu o Regulamin Organizacji Praktyk w Uniwersytecie Opolskim, stanowiącym załącznik do Zarządzenie nr 15/2021 Rektora Uniwersytetu Opolskiego.
  2. Studenci I roku kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w czasie studiów, odbywają obowiązkową praktykę zawodową w wymiarze 4 tygodni, w rozbiciu na dwa terminy.
  3. Po II semestrze studiów (lipiec – wrzesień 2021 r.) , w wymiarze 60 godz. edukacyjnych (45 min.) w czasie 2 tygodni (10 dni roboczych)
  4. Praktyka po II semestrze, podlega zaliczeniu przez Koordynatora praktyk dla kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, po przedłożeniu dokumentów i w terminach, o których mowa w Instrukcji Organizacji Praktyki Zawodowej, która zostanie opublikowana na stronie internetowej Wydziału w drugiej połowie maja br. Wyjątkowo w tym roku akademickim, zaliczenie praktyki nie skutkuje wpisaniem oceny  do systemu USOS.
  5. Studenci obecnego I roku studiów, którzy odbywać będą w przyszłości praktykę po IV semestrze w roku akademickim 2021/2022, realizować ją będą wg zasad jak po semestrze II, z tym, że zaliczenie praktyki skutkuje wpisaniem oceny do systemu USOS i uzyskaniem 4 punktów ECTS.
  6. Praktyka po semestrze IV dla obecnego II roku studiów odbywa się wg zasad wynikających z Zarządzenia nr 15/2021 Rektora Uniwersytetu Opolskiego, w oparciu o aktualną dokumentację dot. organizacji i przebiegu praktyki.
  7. Studenci potwierdzają własnoręcznym podpisem zapoznanie się z Regulaminem Organizacji Praktyk w Uniwersytecie Opolskim, stanowiącym załącznik do Zarządzenie nr 15/2021.

Sprawy dotyczące praktyk możecie Państwo załatwić pod adresem ul. Katowicka 68 (dawna PWSZ) p.103.

Więcej informacji na stronie internetowej: