1. Biuro Dziekana WPiA UO za pośrednictwem strony internetowej www.wpia.uni.opole.pl, strony Facebook oraz za pomocą wiadomości e-mail skierowanej do starosty II roku Administracji I st. SS i II roku Bezpieczeństwa wewnętrznego I st. SS – tj. roczników zobowiązanych do udziału w zapisach publikuje listę prowadzących wprowadzenie do badań naukowych (proseminaria) wraz z limitami miejsc.

2. Studenci po publikacji list, zapoznają się z obszarami badawczymi oraz dorobkiem naukowym prowadzących. W tym celu należy wejść na stronę: www.bazawiedzy.uni.opole.pl. Podczas wyboru promotora prosimy o uwzględnienie obszaru badawczego, celem uniknięcia późniejszych zmian promotora.

3. Studenci w terminie od 28.03.2022 r. do 03.04.2022 r. kontaktują się z wybranym przez siebie prowadzącym (na konsultacjach, za pośrednictwem Ms Teams, za pośrednictwem poczty uniwersyteckiej) celem zapisania się do grupy oraz ustalenia warunków dalszej współpracy.

4. Prowadzący w okresie od 28.03.2022 r. do 03.04.2022 r. tworzą listę proseminarzystów, przestrzegając przy tym wyznaczonych limitów miejsc. W przypadku zgłoszenia się większej liczby chętnych studentów niż jest przewidziana liczba miejsc, wykładowca sam decyduje o zasadach przyjęcia studenta do grupy seminaryjnej. W tym przypadku prowadzący zobowiązany jest do poinformowania studentów, za pośrednictwem poczty w domenie uni.opole.pl, o przyjęciu lub też nie przyjęciu ich do grupy – tak by mogli wziąć udział w zapisach u innego wykładowcy.

5. Prowadzący w terminie od 04.04.2022 r. do 10.04.2022 r. dostarczają listy proseminarzystów do Biura Dziekana WPiA UO za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: biurodziekanawpia@uni.opole.pl

6. Studenci, którzy w wyznaczonym terminie nie zapiszą się do grupy proseminaryjnej lub seminaryjnej, zostaną odgórnie przydzieleni do grup. Zostaną o tym poinformowani za pośrednictwem poczty w domenie uni.opole.pl.

INFORMACJA O ZAPISACH WP. DO BADAŃ NAUKOWYCH SEM. LETNI 2021_2022