Miło nam poinformować, iż studentka II roku prawa, p. Agnieszka Dudek została laureatką IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Polskie serce pękło. Katyń 1940”. Scenariusz lekcji poświęconej codzienności polskich oficerów w obozach NKWD w Kozielsku, Ostaszkowie i Starobielsku, w latach 1939-1940, został wyróżniony spośród ponad 10 tysięcy prac zgłoszonych w czterech kategoriach.
Podczas uroczystej gali, prezentowanej 16. kwietnia 2023 r. przez Telewizję Polską, p. Agnieszka Dudek odebrała dyplom gratulacyjny z rąk Marszałek Sejmu Elżbiety Witek oraz podziękowanie od Prezydenta RP Andrzeja Dudy za zajęcie 5. miejsca.

Lista laureatów konkursu i prezentacja nagrodzonych prac znajdują się na stronie Sejmu