Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Zaopiekuj się mną. Prawne, pedagogiczne i medyczne aspekty wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny. Teoria i praktyka”, która odbędzie się w dniu 13 czerwca 2024  r. o godz. 8.30 w formie zdalnej na platformie Google Meet.

Link do wydarzenia:  https://meet.google.com/ymj-uvgd-mtb

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy zalogować się do swojego konta Google, a następnie “kliknąć” w link https://meet.google.com/ymj-uvgd-mtb, który automatycznie przekieruje do spotkania (spotkanie będzie aktywne 15 minut przed rozpoczęciem konferencji).

Konferencje naukowe organizowane cyklicznie przez Klinikę Prawa WPiA UO wraz z partnerami od 2017 r. każdorazowo dotyczą ważnych problemów współczesnych rodzin. Zawsze staramy się, by nasze spotkania były miejscem wymiany myśli na temat wybranego problemu widzianego z różnej perspektywy, bowiem dostrzegamy potrzebę ciągłej dyskusji na ten temat.

W tegorocznej edycji Konferencji mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wysłuchania wystąpień, których zakres obejmuje problematykę odpowiedzialności za członków rodziny, którzy wobec rozmaitych problemów wymagają opieki i wsparcia najbliższych. Poruszone zostaną kwestie prawne, pedagogiczne oraz kwestie związane z ochroną zdrowia członków rodziny – z perspektywy teoretycznej i empirycznej.

Organizatorzy:

• Uniwersytecka Studencka Poradnia Prawna Klinika Prawa – WPiA UO
  • Studencka Poradnia Prawna Klinika Prawa – Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
  • Centrum Badań Praw Podstawowych Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Opolskiego
  • Studencka Poradnia Społeczno – Prawna „Bona Fides” – WPiA UO

Komitet naukowy: