Materiały dla studentów


Konfiguracja laptopa do połączenia z projektorem

Szanowni Państwo,

podany program umożliwia automatyczną konfigurację laptopa do połączenia z projektorem w salach WPiA UO.

 

Instrukcja użycia programu.

W celu przeprowadzenia konfiguracji należy koniecznie w pierwszej kolejności połączyć przejściówkę do komputera, następnie pobrać powyższy program, który pojawi się w folderze – Pobrane na państwa komputerze jako projektor.zip, rozpakować i uruchomić (poprzez podwójne kliknięcie). Po uruchomieniu przeprowadzona zostanie konfiguracja laptopa. Jeżeli proces przebiegnie pomyślnie, na ekranie wyświetlony zostanie stosowny komunikat informacyjny. Zamykamy klikając OK.

W sytuacji kiedy system przebywał w stanie hibernacji, dobrą praktyką jest wykonanie ponownego uruchomienia komputera przed przeprowadzeniem konfiguracji.

Istnieje możliwość, w której system Windows podczas uruchamiania programu, może aktywować ostrzeżenie o nieznanej aplikacji. W tym przypadku ostrzeżenie należy zignorować klikając link wskazany na poniższym rysunku – pojawi się dodatkowy przycisk [ Uruchom mimo to ], który należy kliknąć.

Program został przystosowany do wymogów projektorów znajdujących się na wyposażeniu WPiA UO i może być używany wyłącznie w powyższym celu.

 

 

 

Przygotowanie do obrony pracy dyplomowej

 

Zagadnienia do egzaminów dyplomowych

 

Akty prawne

 

W przypadku problemów z logowaniem do systemu USOSWeb, proszę zapoznać się z instrukcją pod adresem:

USOS Logowanie

 

Płatność za usługi edukacyjne

Wzory podań

 

REGULAMIN SZATNI SAMOOBSŁUGOWEJ

MARTWA STREFA NUMERY+PARASOLE