Szanowni Studenci!

W dniach od 28 stycznia do 18 lutego 2022 w systemie USOSWeb dostępne będą ankiety dotyczące oceny nauczycieli akademickich oraz oceny pracowników jednostek administracyjnych. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Student będzie miał do wypełnienia dwa kwestionariusze ankiet:
Ankieta I. – część pierwsza dotyczy oceny zajęć prowadzonych przez nauczycieli akademickich, oddzielnie dla każdego przedmiotu oraz część druga dotyczy realizacji zajęć dydaktycznych
w trybie zdalnym na wydziałach (pytania ogólne);
Ankieta II. – dotyczy oceny pracowników wybranych jednostek administracyjnych Uniwersytetu Opolskiego.

INSTRUKCJA: By rozpocząć badanie, należy po zalogowaniu na konto USOSweb, wybrać opcję Mój USOS lub z bocznego menu: Ankiety, otworzyć ankietę, klikając w nazwę przedmiotu. Po udzieleniu odpowiedzi ankiety są automatycznie przesyłane do pracownika odpowiedzialnego za ankietyzację w Biurze Dydaktyki i Spraw Studenckich.