Szanowni Państwo,

21 stycznia 2022 roku Wydział Prawa i Administracji UO organizuje Dni Otwarte Online podczas, których zaprezentowany zostanie Wydział oraz kierunki studiów. Przedstawiciele Rady Studenckiej opowiedzą o pozanaukowej stronie życia akademickiego oraz przedstawione zostaną inicjatywy Kół Naukowych działających na Wydziale. Uczestnicy będą mieli także możliwość skontaktowania się Kolegium Dziekańskim, Koordynatorami Kierunków, Radą Studencką i Przedstawicielem Pracowników Administracji, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące studiowania. Przewidziana jest również rozmowa z gościem specjalnym, ale tajemnicy na razie nie zdradzamy! Zapraszamy wszystkich uczniów do wejścia razem z nami w świat paragrafów.