Biuro Nauki i Obsługi Projektów zajmujące się realizacją Programu Erasmus+ uprzejmie informuje o ogłoszeniu dodatkowej rekrutacji na wyjazdy studentów na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim r. ak. 2024/2025.

Termin rekrutacji i jej przebieg:
Studenci mogą składać swoje wnioski wyjazdowe do Wydziałowego Koordynatora Erasmus + dra Jacka Srokosza w terminie: od 01.10.2024 do 11.10.2024, w formie papierowej (na półeczkę w sekretariacie INP) albo elektronicznej (preferowana forma – na adres jsrokosz@uni.opole.pl.)
Na stronie internetowej www.erasmusplus.uni.opole.pl zamieszczona została dokładna instrukcja rekrutacji dla studentów w języku polskim oraz angielskim. Na stronie Biura znajduje się również lista uczelni partnerskich poszczególnych jednostek.