Dwie nasze studentki Kinga Kozłowska i Emilia Wosz, zostały wyróżnione, za aktywny udział w Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej Nowoczesne społeczeństwo informacyjne. Edukacja – nauka – gospodarka. Zagrożenia i szanse, zorganizowanej 20 stycznia 2022 r., we współpracy Studenckich Kół Naukowych Administratywistów z Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach oraz Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu pod Patronatem Rektorów tych Uczelni. W skład komitetu naukowego wchodziła dr Beata Kozicka adiunkt WPiA UO. Wyróżnione studentki w swoim wystąpieniu zaprezentowały Wady i zalety informatyzacji postępowania administracyjnego. Wystąpienia studenckie były oceniane przez trzyosobową komisję w składzie: dr Miłosz Czopek, dr Łukasz Mikowski, dr Jan Walczak.

Organizatorzy
Studenckie Koło Naukowe Administratywistów, Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach Studenckie Koło Naukowe Administratywistów Ministrare, Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu

Komitet naukowy
dr Małgorzata Babińska (Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu) dr Paweł Greń, prof. UJW (Uczenia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach) dr Miłosz Czopek (Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach) dr Beata Kozicka (Uniwersytet Opolski) dr Łukasz Mikowski (Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu) dr Rafał Mikowski (Uniwersytet Wrocławski) dr Karol Morawski (Uniwersytet Wrocławski) dr Jakub Rawski (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie) dr Kaja Rostkowska-Biszczanik (Uniwersytet Zielonogórski) dr Karol Siemaszko (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy) dr Jan Walczak (Uczelnia Jana Wyżykowskiego) dr inż. Anna Wojciechowicz (Uczelnia Jana Wyżykowskiego)

Komitet organizacyjny

dr Łukasz Mikowski (Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa) dr Rafał Mikowski (Uniwersytet Wrocławski) dr Jan Walczak (Uczelnia Jana Wyżykowskiego) Magdalena Gałka (Studenckie Koło Naukowe Administratywistów, UJW) Aleksandra Wawrzyniak (Studenckie Koło Naukowego Administratywistów Ministrare, PUAS)

Szanowny Panie Dziekanie, drogi Rafale, uprzejmie informuje, że dwie nasze studentki Kinga Kozłowska, Emilia Wosz, zostały wyróżnione, za aktywny udział w Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej pn. Nowoczesne społeczeństwo informacyjne. Edukacja – nauka – gospodarka. Zagrożenia i szanse. Zorganizowanej we współpracy Studenckich Kół Naukowych Administratywistów z Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach oraz Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu pod Patronatem Rektorów tych Uczelni. W skład naukowy wchodziła dr Beata Kozicka adiunkt WPiA. UO Wyróżnione studentki w swoim wystąpieniu zaprezentowały Wady i zalety informatyzacji postępowania administracyjnego. Wystąpienia studenckie były oceniane przez trzyosobową komisję w składzie: dr Miłosz Czopek, dr Łukasz Mikowski, dr Jan Walczak.