Koio Naukowe Rynków Finansowych Wraz z Katedra Prawa Gospodarczego i Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, Fundacja Uniwersytetu Opolskiego, Wydziałem Ekonomicznym oraz Kołem Naukowym SKN Aurum maja przyjemność zaprosić Wszystkich zainteresowanych tematyka rynków finansowych do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Finanse i Nowe Technologie – Aspekty Prawne i Ekonomiczne”.

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2024 r., w godz. 9;00 – 16:00 W Auli Błękitnej Collegium Maius Uniwersytetu Opolskiego (pl. Kopernika 11, 45-O40 Opole) oraz zdalnie za pomocą platformy MS Teams.

Celem Konferencji jest propagowanie specjalistycznej Wiedzy z zakresu prawa rynków finansowych, prawa rynków kapitałowych oraz nowych technologii. W tegorocznej edycji Konferencji skupimy się na kwestii CBDC, Rozporządzeniu MiCA, zastosowaniu robodoradztwa inwestycyjnego oraz na materii podatkowej W kontekście nowych technologii.

Formuła Konferencji, polegająca na wygłoszeniu krótkich referatów przez praktyków oraz teoretyków, umożliwi wypracowanie standardów i rozwiązań w zakresie rynków finansowych oraz nowych technologii w oparciu o aspekty prawne i ekonomiczne. W jednym wydarzeniu naukowym: 25 referatów, V paneli dyskusyjnych, 8 ośrodków akademickich.

Link do rejestracji:

Harmonogram Konferencji KRF Finanse i Nowe Technologie – Aspekty Prawne i Ekonomiczne