2 grudnia 2021 r. przedstawiciele Wydziału Prawa i Administracji gościli w murach Zespołu Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie. Ze strony WPiA w spotkaniu uczestniczyli: Paweł Sobczyk (dziekan), Rafał Wielki (z-ca dziekana), Jerzy Korwin Małaczyński (koordynator kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne) oraz Natalia Piasecka (studentka III roku BW i absolwentka prószkowskiej Pomologii).

Między wydziałem a szkołą zostało zawarte porozumienie o współpracy, który stworzy nowe możliwości wspólnych działań dla studentów i uczniów związanych z tematyką bezpieczeństwa.

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi Dariuszowi Sobkowowi, Pani Wicedyrektor Magdalenie Malewicz oraz Panu Dariuszowi Rogowiczowi za niezwykle ciepłe przyjęcie, miłą atmosferę oraz chęć rozwijania współpracy między naszymi jednostkami.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem wydarzenia oraz galerii zdjęć na stronie internetowej:

Porozumienie z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego