Szanowni Państwo,

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

Bardzo serdecznie zapraszamy do biernego udziału w webinar Ochrona symboli religijnych w przestrzeni publicznej”.

Webinar odbędzie się 31 maja 2021 r. (poniedziałek) o godz. 15:00 na platformie Zoom, w ramach Central European Professors’ Network 2021.

Sieć Profesorska, z aktywnym udziałem ekspertów z Czech, Chorwacji, Polski, Węgier, Serbii, Słowacji i Słowenii, organizuje wydarzenia naukowe i upowszechniające, których głównym celem jest badanie i refleksja naukowa nad zagadnieniami prawnymi ważnymi dla Europy Środkowej i Wschodniej.

Podczas wydarzenia wystąpią: Michał Poniatowski (UKSW) i Paweł Sobczyk (UO, IWS)

Głównymi organizatorami wydarzenia są: Instytut Prawa Porównawczego im. Ferenca Mádla w Budapeszcie, Instytut Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie, Central European Association for Comparative Law, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Centrum Badań nad Prawami Podstawowymi WPiA UO.

Online ZOOM: https://zoom.us/j/93779735904?pwd=MG1mS1pKaG5DblJRZ3FKNHZocjFLZz09 Meeting ID: 937 7973 5904

Załączniki do pobrania