Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w dniu 31.03.2023 r. miał okazje zaprezentować się podczas wydarzeń w zaprzyjaźnionych szkołach.
Przedstawiciele Rady Studenckiej Wydziału Prawa i Administracji UO – Filip Złośnik oraz Paweł Węglarz spotkali się z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śl. w Wodzisławiu Śląskim podczas V edycji Festiwalu Wiedzy “Nauka – sposób na sukces”.
Z kolei mgr Jerzy Korwin Małaczyński wraz z członkami Koło Naukowe Securus UO oraz studentami kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne – Martą Konieczko, Weroniką Gizą oraz Andrii Kurtash zachęcali uczniów Pomologia Prószków do podjęcia studiów na naszym Wydziale.
Była to świetna okazja do rozmów, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń związanych z edukacją oraz studiowaniem. Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę prawniczą rozwiązując krzyżówki i zagadki tematyczne przygotowane przez naszych studentów.