Nasze dwie studentki: p. Kornelia Mazur i p. Julia Witwicka z IV roku Prawa wzięły udział w II Ogólnopolskim Konkursie z Negocjacji Kontraktu Handlowego.
II Ogólnopolski Konkurs z Negocjacji Kontraktu Handlowego to druga edycja jednego z najbardziej innowacyjnych konkursów Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland. Osoby zainteresowane prawem handlowym mają okazję zmierzyć się z przygotowaniem draftu kontraktu handlowego wraz z negocjacjami kontraktu między drużynami.
W Konkursie mogą wziąć udział osoby studiujące na III – V roku studiów prawniczych wyższych uczelni publicznych i niepublicznych z całej Polski.
Cały konkurs przebiega w dwóch etapach:

I etap to przygotowanie przez dwuosobową drużynę draftu kontraktu handlowego na podstawie udostępnionego kazusu, II etap polega na negocjacji kontraktu drużyny między drużynami.

Partnerem Głównym Konkursu jest Kancelaria Noerr, która przygotowywała kazusy konkursowe pod kątem merytorycznym. Finał konkursu odbył się w siedzibie Kancelarii Noerr w Warszawie.

fot. Kancelaria Noerr