Tego lata na kampusie UO realizujemy ponownie Szkołę Letnią UO, w ramach której przeprowadzone zostaną liczne certyfikowane kursy, wykłady, zajęcia dla dzieci, a także warsztaty i szkolenia.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20 czerwca – 9 lipca 2022 r.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do uczniów szkół ponadpodstawowych, do tych którzy stają przed wyborem uczelni, jak również do studentów, doktorantów i absolwentów, ale także wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego i nauczyć czegoś ciekawego, albo po prostu miło spędzić czas na świeżym powietrzu przy okazji spotykając ciekawych ludzi.

Prelegentami Szkoły Letniej UO są głównie słuchacze Szkoły Doktorskiej UO, a także pracownicy Wydziału Prawa i Administracji UO. W programie przewidziano m.in. zajęcia z nauk prawnych, WOSu, historii, biologii, chemii, językoznawstwa, języka angielskiego oraz warsztaty archeologiczne, pokazy chemiczne, wykłady zakresu nauk teologicznych i wiele innych.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą stacjonarnie na terenie Opola, na kampusie UO – Wydziale Prawa i Administracji UO oraz w innych instytucjach np. Instytucie Chemii oraz Centrum Dokumentacyjno-Wystawienniczym Niemców w Polsce. Szczegółowe informacje zamieszczono w planie zajęć, który stanowi załącznik do niniejszego pisma. Informacje są również dostępne na stronie organizatora – szkoladoktorska.uni.opole.pl oraz na naszej stronie na FaceBooku https://www.facebook.com/SzkolaLetniaUO.

Udział w wydarzeniach organizowanych w ramach Szkoły Letniej UO jest bezpłatny. Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona i co do zasady wynosi 10-20 osób. Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy. Istnieje także możliwość umówienia, czy też zarezerwowania zajęć dla większej grupy (np. całej klasy). W tym celu prosimy o kontakt na adres kpluta@uni.opole.pl. Dla chętnych przewidziano certyfikaty.

Serdecznie zapraszam do udziału w Szkole Letniej UO.

 

Do pobrania:

Plan zajęć

Plakat