Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach 21-31 października 2024 na WPiA gościć będzie amerykański prawnik Robert J. Kerwin, który poprowadzi zajęcia dla studentów naszego Wydziału.

Robert J. Kerwin jest adwokatem z wieloletnim doświadczaniem – swoją praktykę prawniczą prowadził w Bostonie w stanie Massachusetts, posiada również licencję na prowadzenie praktyki prawniczej w Teksasie. Wykształcenie prawnicze zdobył w Northwestern University School of Law, Boston, Massachusetts. Przez ponad 30 lat prowadził praktykę prawniczą jako partner w kancelariach w Teksasie a następnie w Bostonie. Od 2016 roku jest głównym doradcą prawnym oraz członkiem zarządu International Association of Medical Equipment Remarketers and Servicers, Inc. (IAMERS), międzynarodowego stowarzyszenia serwisantów oraz dystrybutorów sprzętu medycznego.

Robert J. Kerwin przeprowadzi kurs „International Contracts (Medical Device)” w wymiarze 10 godzin, w trakcie którego omówi problematykę prawną związaną z międzynarodowym prawem handlowym, w szczególności dotyczącą obrotem urządzeń medycznych.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkie osoby chcące poznać podstawy regulacji prawnych dotyczących międzynarodowego obrotu handlowego przedstawione przez doświadczonego amerykańskiego adwokata, znającego tę problematykę od stron praktycznej.

Kurs zakończony zostanie wydaniem certyfikatów poświadczających uczestnictwo.

Terminarz i harmonogram zajęć zostanie przedstawiony niebawem.

Wszelkich informacji odnośnie kursu udziela dr Jacek Srokosz.

Zapisy na kurs proszę przesyłać na adres: jsrokosz