Drodzy Studenci,

rozpoczęcie nowego roku akademickiego to wyjątkowy moment, pełen nowych wyzwań, nadziei i możliwości. Przed Wami czas, który otworzy drzwi do wiedzy, rozwoju i inspirujących doświadczeń. Każdy nowy semestr to nie tylko nauka, ale również okazja do odkrywania pasji, budowania relacji i kształtowania przyszłości.

Niech ten rok będzie dla Was czasem pełnym sukcesów, zarówno małych, jak i wielkich. Pamiętajcie, że każdy krok naprzód, nawet najmniejszy, prowadzi do czegoś wielkiego. “Per aspera ad astra” – przez trudy do gwiazd. Niech te słowa przypominają Wam, że każda przeszkoda, którą pokonacie, przybliża Was do osiągnięcia celów i realizacji marzeń.

Cieszcie się procesem nauki, pytajcie, dociekajcie i nie bójcie się popełniać błędów – to one uczą nas najwięcej.

Życzę Wam wytrwałości, ciekawości świata i radości z odkrywania nowych perspektyw. Wierzę, że Wasze zaangażowanie i pasja przyniosą wspaniałe rezultaty. Powodzenia i pamiętajcie – każda chwila w akademickiej podróży jest ważna i pełna wartości.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji