Stopnie alarmowe BRAVO i CHARLIE-CRP

Szanowni Państwo, w związku z trwającymi stopniami alarmowymi BRAVO i CHARLIE-CRP przypominamy o konieczności korzystania z poczty uniwersyteckiej w celu kontaktu zarówno z wykładowcami, jak i administracją wydziałową. Prosimy również o wzmożoną czujność oraz nie...

Zajęcia z dr Alicją Paluch

Szanowni Studenci! Jutrzejsze (tj. 25-10-20220 zajęcia z dr Alicją Paluch odwołane z powodu choroby. Terminy odrabiania zostaną ustalone z wykładowcą. Za utrudnienia przepraszamy!

Konsultacje prof M. Dudy-Hyz

Konsultacje w dniach 15 i 29 listopada będą się odbywać w godzinach od 11.15-12.00 (sala 4.5).

Dyzur dr Kamila Kasperska Kurzawa

Szanowni Studenci zapraszam na mój dyżur we wtorek 19.07.22 od 12.15 do 13.30. W sprawach pilnych proszę DZWONIĆ przez MS Teams. W sprawach, które czekać nie mogą proszę o kontakt poprzez Starostów.