O tym, że nasi studenci nie boją się podejmowania wyzwań i aktywnie działają pisaliśmy wielokrotnie.

Nasi studenci kolejny raz udowadniają, że wykazują się niezwykłą aktywnością, a my dzięki nim mamy powody do radości!

Kolejny rok z rzędu najwięcej studentów wyróżnionych Nagrodą Rektora UO jest z Wydziału Prawa i Administracji. W gronie 30 nagrodzonych, znalazło się aż 14 studentów naszego Wydziału!

Jest to efekt działań podejmowanych na rzecz Wydziału i Uczelni, w tym organizacji spotkań, wydarzeń i konferencji.

Życzymy Wam by zapał, który posiadacie, nie zniknął, a Wasze głowy były zawsze pełne pomysłów! Podobnie jak w ubiegłych latach, mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie przyda się na dalszych etapach Waszego życia zawodowego!

Serdeczne gratulacje od pracowników WPiA dla naszych studentów!